Aktualności

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty w ramach VI edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży.

31 lipca 2020 r. na osiedlu Leopoldowo, odbył się piknik dla dzieci, które uczestniczyły w projekcie grantowym pn. „Wakacje ze Strikersami na Zakręcie”.

Rozpoczynamy realizację wakacyjnych zajęć sportowych i techniczno-kreatywnych pn. „Wakacje ze Strikersami na Zakręcie”. Projekt jest finansowany przez Fundację „ANWIL dla Włocławka”, w ramach konkursu grantowego „Wakacje z Fundacją”.

Grupa dzieci zaczynająca zajęcia wakacyjne w tygodniu od 27 lipca przychodzi na pierwsze zajęcia na godz.9.00 na warsztaty pt. „Pan Doktorek na wakacjach”. Zbiórka w Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A, parter, wejście od ul. Wyszyńskiego.

Rada i Zarząd Fundacji na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” – tegoroczny Operator kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” ogłasza nabór na stanowisko ANIMATORA SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ.

„Każda kamienica, to kawał historii”, pod takim hasłem nasza Fundacja „Vladislawia”– Operator kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe”, wznawia cykl prezentacji włocławskich kamienic ze Śródmieścia i krótkich informacji, a także ciekawostek o wybranych budynkach.

Fundacja na Rzecz Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” przygotowała po raz szósty dla najmłodszych Włocławian propozycję ciekawego i twórczego spędzenia czasu letniego w ramach projektu KREATYWNE WAKACJE 6. Przedsięwzięcie współfinansowane jest przez Gminę Miasto Włocławek w ramach zadania pn. Prowadzenie działań profilaktycznych poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” wprowadza Procedurę Bezpieczeństwa w związku z Pandemią COVID-19.

Już za kilka dni rozpoczną się upragnione wakacje. Z tej okazji Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” – tegoroczny Operator kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” zaprasza 29 czerwca na „Śródmiejskie powitanie wakacji”. Przedsięwzięcie adresowane jest do dzieci i młodzieży. W programie m.in.:

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” została w 2020 roku operatorem kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe”.